  • Mfr # TFP001HB18X028TB
  • Zoro # G204468559
Width
18"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X028TB
Width
18"
Height
28"