  • Mfr # TFP001HB18X035TB
  • Zoro # G804472949
Width
18"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X035TB
Width
18"
Height
35"