  • Mfr # TFP001HB12X032SG
  • Zoro # G604472545
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X032SG
Width
12"
Height
32"