  • Mfr # TFP001HB12X076SG
  • Zoro # G404464412
Width
12"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X076SG
Width
12"
Height
76"