  • Mfr # TFP001HB15X036SG
  • Zoro # G204474819
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HB15X036SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
36"