  • Mfr # TFP001HB15X051SG
  • Zoro # G104471468
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X051SG
Width
15"
Height
51"