  • Mfr # TFP001HB15X072SG
  • Zoro # G404473148
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X072SG
Width
15"
Height
72"