  • Mfr # TFP001HB15X074SG
  • Zoro # G404474305
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X074SG
Width
15"
Height
74"