  • Mfr # TFP001HB12X080HB
  • Zoro # G804466627
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X080HB
Width
12"
Height
80"