  • Mfr # TFP001HB15X077HB
  • Zoro # G604463796
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X077HB
Width
15"
Height
77"