  • Mfr # TFP001HB15X062FG
  • Zoro # G104466563
Width
15"
Color
Thermal Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X062FG
Width
15"
Height
62"