  • Mfr # TFP001HB18X077FG
  • Zoro # G104474438
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X077FG
Width
18"
Height
77"