  • Mfr # TFP001HB12X027TU
  • Zoro # G704469810
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X027TU
Width
12"
Height
27"