  • Mfr # TFP001HB12X057TU
  • Zoro # G304464659
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X057TU
Width
12"
Height
57"