  • Mfr # TFP001HB15X025TU
  • Zoro # G204467750
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X025TU
Width
15"
Height
25"