  • Mfr # TFP001HB15X038TU
  • Zoro # G804463473
Width
15"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X038TU
Width
15"
Height
38"