  • Mfr # TFP001HB15X040TU
  • Zoro # G004464881
Width
15"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X040TU
Width
15"
Height
40"