  • Mfr # TFP001HB12X050UN
  • Zoro # G404472264
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X050UN
Width
12"
Height
50"