  • Mfr # TFP001HB12X055UN
  • Zoro # G004463372
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X055UN
Width
12"
Height
55"