  • Mfr # TFP001HB12X068UN
  • Zoro # G104471444
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X068UN
Width
12"
Height
68"