  • Mfr # TFP001HB15X032UN
  • Zoro # G104472144
Width
15"
Color
Unfinished
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X032UN
Width
15"
Height
32"