  • Mfr # TFP001HB15X063UN
  • Zoro # G404467512
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X063UN
Width
15"
Height
63"