  • Mfr # TFP001HB15X075UN
  • Zoro # G104475213
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X075UN
Width
15"
Height
75"