  • Mfr # TFP001HB18X036UN
  • Zoro # G104473356
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X036UN
Width
18"
Height
36"