  • Mfr # TFP001HB18X045UN
  • Zoro # G104466891
Width
18"
Color
Unfinished
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X045UN
Width
18"
Height
45"