  • Mfr # TFP001HB18X067UN
  • Zoro # G104468901
Width
18"
Color
Unfinished
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X067UN
Width
18"
Height
67"