  • Mfr # TFP001HB18X076UN
  • Zoro # G104474582
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X076UN
Width
18"
Height
76"