  • Mfr # TFP001HB18X064WH
  • Zoro # G204466999
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X064WH
Width
18"
Height
64"