  • Mfr # TFP001HB12X070WR
  • Zoro # G604472941
Width
12"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X070WR
Width
12"
Height
70"