  • Mfr # TFP001HB15X036WR
  • Zoro # G304474603
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X036WR
Width
15"
Height
36"