  • Mfr # TFP001HB15X072WR
  • Zoro # G204473348
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X072WR
Width
15"
Height
72"