  • Mfr # TFP001HB18X049WR
  • Zoro # G504469805
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X049WR
Width
18"
Height
49"