  • Mfr # TFP001HB18X054WR
  • Zoro # G704472940
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X054WR
Width
18"
Height
54"