  • Mfr # TFP001HB18X059WR
  • Zoro # G704464051
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X059WR
Width
18"
Height
59"