  • Mfr # TFP001RP12X058UN
  • Zoro # G704487876
Width
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001RP12X058UN
Width
12"
Height
58"