  • Mfr # TFP001RP13X044UN
  • Zoro # G404475876
Width
13"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001RP13X044UN
Width
13"
Height
44"