  • Mfr # TFP001RP14X086UN
  • Zoro # G104478993
Width
14"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001RP14X086UN
Width
14"
Height
86"