  • Mfr # TFP001RP15X044UN
  • Zoro # G904479992
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001RP15X044UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
44"