  • Mfr # TFP001RP17X073UN
  • Zoro # G204484412
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
17"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001RP17X073UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
17"
Height
73"