  • Mfr # TFP001RP17X080UN
  • Zoro # G804485376
Width
17"
Color
Unfinished
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001RP17X080UN
Width
17"
Height
80"