  • Mfr # TFP001RP17X081UN
  • Zoro # G204485679
Width
17"
Color
Unfinished
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001RP17X081UN
Width
17"
Height
81"