  • Mfr # TFP001RP20X060UN
  • Zoro # G304478755
Width
20"
Color
Unfinished
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001RP20X060UN
Width
20"
Height
60"