  • Mfr # TFP001FH12X039BL
  • Zoro # G704455974
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH12X039BL
Width
12"
Height
39"