  • Mfr # TFP001FH12X070BL
  • Zoro # G204451469
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X070BL
Width
12"
Height
70"