  • Mfr # TFP001FH18X026BL
  • Zoro # G804458202
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X026BL
Width
18"
Height
26"