  • Mfr # TFP001FH18X027BL
  • Zoro # G304458771
Width
18"
Color
Black
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH18X027BL
Width
18"
Height
27"