  • Mfr # TFP001FH18X028BL
  • Zoro # G704458937
Width
18"
Color
Black
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X028BL
Width
18"
Height
28"