  • Mfr # TFP001FH18X035BL
  • Zoro # G704451457
Width
18"
Color
Black
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X035BL
Width
18"
Height
35"