  • Mfr # TFP001FH18X040BL
  • Zoro # G904454630
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH18X040BL
Width
18"
Height
40"