  • Mfr # TFP001FH12X068BR
  • Zoro # G204461895
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X068BR
Width
12"
Height
68"